Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra -10 1.7 cdti neuvezena

4 000 EUR

Shitet nga: Vladimir 04 Dhj 05:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
prodavam opel astra 1.7 cdti 110ks
-6 brzini
-12 2010 godina
-reg do 12 2019
-ful oprema
-ne uvezena kupena od automakedonija
Vladimir
070737144
Leaflet
Në fillim