Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra

0 MKD

Shitet nga: Горан 07 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Нов акумулатор,каиши,зимски гуми,нови амортизери и спирали.плин со атес.
Горан
077599688
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione