Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra Top Sostojba

1 500 EUR

Shitet nga: ивидео 07 Jan 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Kolata e vo odlicna sostojba pali vozii
kolata e registrirana na makedonski tablicki 30.04.2018
ивидео
071765811
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione