Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra -05

3 400 EUR

Shitet nga: Opel Dje 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel astra 2005
Leaflet
Në fillim