Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra 1.7CDTI

0 EUR

Shitet nga: Opel 17 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opel Astra socuvana maksimalno so site servisi izvrseni na vreme karoseriski socuvana bez udari motor perfekten bez trosenje na ulje i bez cadenje moze proverka po vas izbor vo vas majstor registrirano cela godina do 11 mesec 2018 .Za podetalni informacii na tel . 070 655 591
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione