Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Astra full oprema -01

2 200 EUR

Shitet nga: Mirfat 08 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Astra
Opelot e vo mnogu dobra sostojba
Registrirana do 11-2016
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione