Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Combo 1.3CDTI 2013 god Holandsko(klima)90ps

6 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Joker Kompani 24 Maj 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandska 75ps(klima) 3 700 ЕУР
VW Golf 7 1.6 TDI 105ps 2013god 6brzini NAVI Holan 11 900 ЕУР
Fiat Doblo 1.3CDTI -07 Tovarno klima Holandija 3 700 ЕУР
Opel Combo 1.3CDTI Holandsko (klima) 90ps 5 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Combo
Voziloto e uvezeno od Holandija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba i originalna kilometraza,servis do posleden vo Opel Holandija.Ful ful oprema:
Elektrika na stakla i retrovizori
Klima
Komandi na volan
Fabricko radio so CD
USB izlas
Kuka
Plateni ae site davacki do registracija
Cenata e so vkluceno DDV
Info :070/218-038
Joker Kompani
Prodazba na polovni patnicki i tovarni vozila.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Blagoj Krstik 2/6 Tregoje në hartë
070218038
Joker Kompani
070218038
Leaflet
Fiat Doblo 1.3CDTI 2007god Holandsko (klima) 3 700 ЕУР
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandsko 75 ps 3 200 ЕУР
Fiat Doblo 1.3CDTI -07 Tovarno klima Holandija 3 700 ЕУР
Opel Combo 1.3 CDTI 2011 god Holandska 75ps(klima) 3 700 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione