Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL COMBO 1.7dti KLIMA

Shitet nga: Ardit 28 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Combo
Opel Combo 1.7 dti
Godina 2003
253.000km
Klima
Dobri gumi 80%
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na staklata
4 vrati
Top sostojba
moze zamena

Tel:070480363
Tel:072599436
Leaflet
Në fillim