Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Combo dizel -96

1 550 EUR

Shitet nga: Ismail sejfuli 28 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Combo
4 novi gumi
Registrirana 9 mesec 2016
Komplet srevis
I mnogu drugi raboti
Socuvana mnogu
Nosivost 740 kg
Ismail sejfuli
072 212 500
Leaflet
Në fillim