Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa

950 EUR

Shitet nga: Goce 29 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Se prodava opel corsa po mnogu povolna cena
Kolata e registrirana do 27.11.2019
Leaflet
Në fillim