Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa 1.2 benzin /07

0 MKD

Shitet nga: Valdet 29 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dibrë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel Corsa 1.2 benzin 2007/6, 4 novi zimski gumi,servisiran sve pred 4 dena,od pozadi senzori,3 klucevi original,mnogu çuvana.
Bes Zameni...
Leaflet
Në fillim