Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa

2 300 EUR

Shitet nga: Fisnik 12 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel Corsa C 1.0 Benzin
El staklo
ATest foli
ESP
Klima
Zelen karton
Reg ima do 12.12.2020
Leaflet
Në fillim