Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL CORSA 1.3CDTI

2 650 EUR

Shitet nga: Alek 24 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Voziloto e vo top sostojba. Motor raboti saat. Klima raboti.. Donesena od italija komplet sredena so dokumenti carina tif homologacija prevedeni dokumenti od italjanski. Vase e samo da ja registrirate. Mala potrosuvacka na gorivo...kako NOVA...ALEK..PRODADENA PRODADENA PRODADENA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione