Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL CORSA 1,2 16V DOBRO SOCUVANA

1 500 EUR

Shitet nga: Milena 28 Qer 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Corsata e vo odlicno stanje, kompletno servisirana vo olimpia motors...
ima 4 novi gumi, elektrika na stakla, centralno...
kolata vredi da se vidi....
cenata ne e fiksna!
Leaflet
Në fillim