Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa

0 EUR

Shitet nga: Dejan 18 Qer 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Kupena vo Auto Makedonija redovno servisirana vo ovlasten servis so servisna kniska registrirana so zelen karton elektrika na prozori kozen volan komandi na volan najdobar motor na lance realni kilometri
Telefon za kontakt 077 604 635
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione