Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa -06

3 400 EUR

Shitet nga: Ljubisa 06 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel Corsa 1.0 benzin 2006 godina, prv sopstvenik, osnoven model.
Ljubisa
070250825
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione