Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa 1.2 pominati samo 18000km -09

6 800 EUR

Shitet nga: Jovica 22 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Prodavam Opel Corsa 1.2, 2009god,,crna metalik, full oprema,prv sopstvenik,pominati samo 18000km
cena:6800evra
tel:076/441-039
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione