Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL CORSA -05 1 3 CDTI FULL OPREMA PERFEKTNA

0 MKD

Shitet nga: OPEL 11 Tet 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
VOZILOTO E SO PLATENI DAVACKI:

-CARINA

-TIF

-HOMOLOGACIJA

-PREVODI NA DOKUMENTI
===============================================================
SE PRODAVA Opel Korsa 1.3 CDTI MULTIGET MOTOR 75 KS EKONOMICEN 4 L NA 100 KM
ORGINALNA KILOMETRAZA – 182.000KM 100%
GODINA NA PROIZVODSTVO 11.12.2004godina
===============================================================
KOLATA RASPOLAGA SO OPREMATA:
-KLIMA
-4 AERBEGA
-EL.STAKLA
-EL.OGLEDALA
-BORD KOMPJUTER
-ASR
-ABS
-SERVO
-MAHAGONI
-HALOGENKI -CENTRALNO-ALARM
-DALECINSKI UPRAVUVAC
-4 NOVI GUMI RASPOLAGAME I SO DRUGI VIDOVI NA
AVTOMOBILI***** GOLF 3,4,5,6
-PASSAT 3,4,5,6
-POLO 1.4TDI,1.9TDI
-SEAT,ALTEA,ALHAMBRA,IBIZA,LEON,TOLEDO
OPEL,ASTRA,CORSA,FRONTERA,ZAFIRA,VEKTRA
-FIAT,PUNTO,BRAVA,BRAVO,STILO
-PIKAP
-RENAULT,CLIO,KANGO,MEGANE
-AUDI,A2,A3,A4
-JEEP
-VOLVO S40,S60
-MERCEDES A170,160,E200,220,270,C200,220,270
-PEUGEOT,PEZO,206,207,307
-TOYOTA,AVENSIS,COROLA,YARIS,RAV4
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione