Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE 06 Maj 07:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
OPEL ASTRA 1.6 101KS FULL jimauto grup 3 800 ЕУР
OPEL MERIVA1.7CDTI COSMO 113000KM 4 100 ЕУР
VW Golf 5 2.0 TDI highline nov Jimauto Group 4 350 ЕУР
Opel Corsa 1.2 new face jimauto group 4 890 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel corsa 1.3 cdti COSMO so ful oprema,LUX verzija so ful oprema,super socuvana!!!
Uvoz na vozila od italija ocarineto do registracija dokumenti komplet!!!
Moznost za lizing beskamaten za vraboteni lica redovno!!
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
PROVERENI POLOVNI VOZILA OD ITALIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
UL.BLAGOJA STEFKOVSKI BR.1 Tregoje në hartë
078 424 426
https://JIMAUTO GRUP
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
078 424 426
Leaflet
DTU JIMAUTO GRUP DOO SKOPJE
Opel Corsa 1.2 new face jimauto group 4 890 ЕУР
OPEL MERIVA1.7CDTI COSMO 113000KM 4 100 ЕУР
ZAFIRA ZADNA ROLETNA,FAR 2 000 МКД
Citroen C3 1.4 LPG exclusive navi Jimauto group 4 700 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione