Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa 1.7

1 100 EUR

Shitet nga: Sunaj 22 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Opel corsa 1.7 isuzi motor
Zimski gumi
Leaflet
Në fillim