Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa 1.3 dizel

0 MKD

Shitet nga: Bogdan 15 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
OPEL CORSA 1.3 DIZEL 2008 12 MESEC UVEZENA OD GERMANIJA REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON.NOVI GUMI
ODLICEN MOTOR SO MALA POTROSUVACKA
FUL OPREMA SO KOMANDI NA VOLAN KLIMA POVRZUVANJE SO TELEFON ELEKTRIKA NA PROZORI I DRUGO
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione