Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa 1.0 -98

1 100 EUR

Shitet nga: Dragan 21 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Se prodava Opel Corsa 1.0 1998god
Registrirana cela godina, vo odlicna sostojba. Fabricka boja.
075223133
Leaflet
Në fillim