Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL CORSA 1.3CDTI 75KS AUTO KODEKS

3 650 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AUTO KODEKS Sot 16:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PEUGEOT 5008 1.6HDI 110KS EURO 5  AUTO KODEKS 6 690 ЕУР
RENAULT MEGANE 1.5DCI 110KS -09 AUTO KODEKS 4 950 ЕУР
PEUGEOT 207 SW 1.6HDI 80KW 10 AUTO KODEKS 4 150 ЕУР
AUDI A6 2.7TDI 190KS 10 MOZE ZAMENA 12 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
NOV UVOZ SO EURO 4 STANDARD.

VOZILOTO MOZE DA SE KUPI NA RATI PREKU MOGO KREDITI.

OPEL CORSA D PRVA REGISTRACIJA 02.2007GOD.PROIZVEDENA 2006GOD.
SO NAJ EKONOMICNIOT MOTOR 1.3 CDTI 75KS 55KW MOTOR NA LANCE.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA
ABS
ESP
AIR BEG
FABRICKO CD
ELEKTRIKA STAKLA
ELEKTRIKA OGLEDALA
KOMANDI NA VOLAN
ALUMINSKI BANDAZI
SKORO NOVI 4 FUMI
2 ORGINALNI KLUCA
CENTRALNO ZAKKUCUVANJE
SVETLA ZA MAGLA
I DR.

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED.
PODVOZJE STEGNATO.
ENTERIER FABRIKA.
KAROSERIJA EKSTRA.

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI PRED PSS TEHNICKI PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI.
AUTO KODEKS
Продава Автомобили
Vizitoni faqen e biznesit tonë
БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164 Tregoje në hartë
078229183
FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW UNIKAT AUTO KODEKS 4 300 ЕУР
SEAT LEON 1.6TDI 105KS EU5 AUTO KODEKS 6 700 ЕУР
RENAULT SCENIC X-MOD 1.5DCI 110KS AUTO KODEKS 5 850 ЕУР
SEAT IBIZA 1.4 TNG 63KW 08/07 AUTO KODEKS 3 250 ЕУР
Në fillim