Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa D 1.4 90hp benzin

5 500 EUR

Shitet nga: Kristijan 25 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Se prodava odlicno socuvana Opel Corsa so projdeni 86000km redovno servisirana so site dokumenti, 1400kubika 90 konja, mn ekonomicna so 5 vrati.....
Kristijan
072305050
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione