Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 6-BRZINI -08 AVTOCENTAR

3 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
AVTO PLAC AVTOCENTAR TETOVO -
AUDI A6 2.5 TDI 110kw FULL -98 AVTOCENTAR 1 900 EUR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
FORD GALAXY 1.9 TDI 7 SEDISTA -05 AVTOCENTAR 3 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
OPEL CORSA D 1.3 CDTI 66kw 6-brzini
proizvedena 2008 / 2007god.

> ekstra socuvana <

FULL OPREMA .

* UVEZENA OD GERMANIJA , SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG. *

cena : 3900euro
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
BMW 320d 120kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 5 400 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 6-BRZINI 7SEDISTA -05 AVTOCENTAR 4 100 EUR
AUDI A6 2.5 TDI 110kw FULL -98 AVTOCENTAR 1 900 EUR
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw FULL -08 AVTOCENTAR 2 950 EUR
Në fillim