Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Corsa -04

2 100 EUR

Shitet nga: Goran 31 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Corsa
Se prodava Opel Corsa vo odlicna sostojba, so centralna brava, 5vrati , klimatronik. Moze i zamena so doplata.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione