Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL FRONTERA 2.2 DTI 116 KS 4x4 KOZEN SALON -02

4 150 EUR

Shitet nga: СТРАШЕ 03 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Frontera
OPEL FRONTERA 2.2 DTI 85 KW 116 KS 4X4 24-12 2002 GOD ORGINAL...FRONTERATA E DONESENO OD ITALIJA,EDEN SOPSTVENIK ,REALNI KILOMETRI 156,000 KM,PRVA FARBA,SERVISNI DOKUMENTI ...FRONTERATA E BEZ KONKURENCIJA,VAKOV DZIP VO MAKEDONIJA NEMA...FRONTERATA E BEZ NITU EDNA ZABELESHKA...IMA ZELENA KARTA KASKO I COL TABLICKI SO VAZNOST DO EDEN MESDEC...PLATENI SE SITE DAVACKI DO MAKEDONSKI TABLICKI......FRONTERATAE SAMO ZA CENITELI...POVELETE DOIDETE NEMA DA SE POKAETE...FRONTERATA E UNIKAT !!!

OPREMA-KOZEN SALON PAKET
-KLIMATIK
-KOZEN VOLAN
-CD ORGINAL OPEL
-4X4 BRZI BAVNI
-ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
-GREACI NA STAKLA
-SVETLA HALOGENI
-ABS
-ARBG
-ALARM
-CENTRALNO
-4 DISKOVI NA TRKALATA CISTO NOVI
-BANDAZI 16 COL SO GUMI MISHELIN NOVI
-CISTO NOV AKUMULATOR

TEL : 078 474 905-СТРАШЕ
СТРАШЕ
078 474 905
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione