Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Frontera 2.8 tdi -97

2 900 EUR

Shitet nga: opel frontera 10 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Frontera
- 4x AIR BAG
- ABS
- KLIMA
- BORD KOMPJUTER
- ALUMINSKI BANDAZI
- CD RADIO
- ELEKTRIKA NA PROZORCI ;RETROVIZORI
- KLUC SO DALECINSKO
- KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-PRIKOLKA SPOJKA
regjistriran
novi gumi
full op
rema
opel frontera
075906344
Leaflet
Në fillim