Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Frontera 2.8 tdi -97

2 900 EUR

Shitet nga: opel frontera 10 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Opel
Modeli
Frontera
vo dobra sostojba proizveden 1997 god , dizel , klima , plateni davacki do registracija .
4x4 full opreme
opel frontera
075906344
Leaflet
Në fillim