Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL Kadett EXTRA registriran

850 EUR

Shitet nga: Zlate 01 Sht 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Kadett
Vo odlicna sostojba OPEL kadet 1989 A-test plin
registrirana do 26.05.2018 Bez zabeleski pali vozi EXTRA sostojba .


075 997-080
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione