Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Meriva 1.7 Diesel

3 400 EUR

Shitet nga: Zoran 30 Maj 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Vo odlichna sostojba
-Elektrika na prozori
-maglenki
-naslon za raka
-avtomatska klima
-kozhen volan
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione