Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Meriva

Shitet nga: Aleksandra 11 Korr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Prodavam Opel Meriva 2003 godina 1.7 dizel isuzu motor vo odlicna sostojba.Cenata povolna
Leaflet
Në fillim