Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Meriva -10

5 500 EUR

Shitet nga: nazif 09 Korr 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin-plin atestiran so 1godina registracia,klima idr.
Leaflet
Në fillim