Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL MERIVA

4 000 EUR

Shitet nga: Bojan 21 Gush 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Se prodava Opel Meriva 2007 godina,registrirana cela godina,fabricki vgraden plin,napraven servis,186.000 realni km
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione