Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74kw FULL -05 AVTOCENTAR

2 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
FIAT GRANDE PUNTO 1.4 70kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 2 800 EUR
MERCEDES ML 270 CDI 4x4 AVTOMATIK -02 AVTOCENTAR 4 700 EUR
MERCEDES-BENZ C 320 CDI 165kw FULL -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
VW PASSAT 2.0 FSI 150ks 6 brzini -06 AVTOCENTAR 4 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74kw 2005god.

> ekstra socuvana <

FULL OPREMA .

* UVEZENA OD GERMANIJA , SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG.*

cena : 2800euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
MERCEDES E250 CDI 204ks 6-brzini -10 AVTOCENTAR 17 100 EUR
ALFA 147 1.6 88kw REG. FULL-07 AVTOCENTAR 2 600 EUR
MERCEDES CLS 350 272ks BENZIN 123.500km AVTOCENTAR 12 200 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks -09 AVTOCENTAR 7 500 EUR
Në fillim