Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Meriva

2 600 EUR

Shitet nga: Bogdan 14 Gush 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Opel
Modeli
Meriva
Se prodava info na mob: 070534924
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione