Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Omega

400 EUR

Shitet nga: Pece 22 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Resnjë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Omega
Opel omega 99godina 2.0 dti so defek elektronika na bosh
Leaflet
Në fillim