Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Omega 2.5 V6 Full Oprema

123 EUR

Shitet nga: Mexhait Misimi 27 Maj 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Omega
Opel Omega 2.5 V6 ne gjendje te mir e kam prue prej CH makina ashte e regustrume deri ne mujin shtat e perdori nji muaj ne vite per ma shum hollsi paraqiteni ne numrin e tel 070740811
Mexhait Misimi
070740811
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione