Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Rekord

1 500 EUR

Shitet nga: Blagoja 21 Tet 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Rekord
Prodavam Opel record. Vo ispravna sostojba. Remont napraven pred 1 mesec. Registrirana do 15.06.2018. Cena 1.500 evra. Informacii na telecom 071/200-543
Blagoja
071200543
Leaflet
Në fillim