Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Sintra 2.2

0 MKD

Shitet nga: jasir 07 Jan 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Opel
Modeli
Sintra
Opel sintra 1999 2.2 benzin nema reg 7 sediste servis go napravil pred 1 nedelje dena menja ulje filter rebrasni sve komplet sami reg nema mozhe zamena so disel karavan. cena so dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione