Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Tigra - 00

1 750 EUR

Shitet nga: blagoja 10 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Opel
Modeli
Tigra
opel tirga 2000god. 1.4 benzin,16 ventila,klima,ful oprema,vtor gazda registrirana do 13.03.2015
blagoja
078843887
Leaflet
Në fillim