Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA 1.7 izgoren dihtun na glava

500 EUR

600 EUR

Shitet nga: ordan 16 Sht 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
НОВА ЕЛЕКТРОНСКА,НОВ ЛАДИЛНИК, ОРГИНАЛНИ СТАКЛА ,ШОФЕРШАЈБНА .mob075228956
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione