Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA 1.7 D -94

0 EUR

Shitet nga: Aleksandar 09 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Се продава Опел Вектра 1.7д охц мотор во одлична состојба со помината регистрација за повеке информации на моб.
Aleksandar
072-277-778
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione