Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPEL VECTRA PERFEKTNA

6 500 EUR

Shitet nga: Xani 19 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
OPEL VECTRA 2.0 BENZIN.KOLATA SE NAOGA VO SHVAJCARIJA NO MOZE DA SE DONESE VO SEKOE VREME.MNOGU CUVANA ,SO REDOVNA SERVISNA KNISKA I SO REALNA KILOMETRAZA..VO CENATA E PRESMETANO I CARINIRANJETO I REGISTRIRANJETO VO MAKEDONIJA.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione