Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra

1 300 EUR

Shitet nga: Zoki 17 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Se prodava opel vectra vo odlicna sostojba,registrirana cela godina 2000 kubika na lance e,moze i zamena za kola na bg tabli so vasa doplata, 1300 eura Zoki 078434540
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione