Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra -93

800 EUR

Shitet nga: raif 08 Gush 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
se prodava opel vectra 1993 godina benzinec so atestiran plin.Kollata e registrirana so zelen karton do 2017 godina.
Leaflet
Në fillim