Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra 2.2 -02

3 999 EUR

Shitet nga: Borce 08 Gush 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Колата е во одлична состојба, регистрирана до Мај 2017 година, колата ја поседував и во Словенија, колата се продава итно поради поново заминување надвор од државата.
Në fillim