Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra 1.8 Injection -93

0 MKD

Shitet nga: Marjan 07 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Kolata e vo odlicna sostojba i e registrirana do avgust 2015 godina.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione