Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra -97

1 400 EUR

Shitet nga: Mensur 04 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Prodqvam opel vectra vo ispravna sostojba so aluminski bandashi i 4 novi zimski gumi.cd pler elektronski stakla centralno.cena po dogovor
Leaflet
Në fillim