Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opel Vectra GTS

3 700 EUR

Shitet nga: Darko 24 Jan 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Opel
Modeli
Vectra
Opel Vectra GTS proizvedena 2005 god, 220 000 km pominati ( realna kilometraza) benzin, cena 3700 evra.


Darko 078766055
Leaflet
Në fillim